Обгортання "Целлюліт-схуднення"

Процедура обгортання з використанням косметики на основі водоростей, морського мула і глини, водоростевих і рослинних екстрактів, ефірних масел.

Замовити дзвінок

X

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовити дзвінок

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Про процедуру

Процедура «Целюліт – схуднення» — це процедура обгортання з використанням косметики на основі водоростей, морського мула і глини, водоростевих і рослинних екстрактів, ефірних масел.


Етапи процедури «Целюліт – схуднення»: 1. Пілінг тіла 2. Дренуючий масаж тіла 3. Нанесення на оброблювані зони активної сироватки (100% фукус, ефірні масла м'яти, кипариса, естрагону і розмарину) 4. Обгортання: — 100% фукус з додаванням ефірних масел (антицелюліт + зменшення об'ємів тіла) — ламінарія, фукус, літотамніум, зелена глина з додаванням ефірних масел (детоксикація, дренаж, моделювання силуету) 


Процедура обгортання дуже проста, але разом з цим має неймовірну ефективність. Під впливом обгортань шкіра насичується живильними речовинами, необхідними вітамінами і мікроелементами, а також очищається від накопичених шкідливих речовин. В результаті шкіра набуває приголомшливої гладкості, еластичності, пружності, красивого рівного кольору і здорового сяяння.  Вживання водоростевих обгортань не обмежується доглядом за шкірою. Мікроелементи, що містяться у водоростях і морській глині, надають потужну цілющу дію на весь організм. 


Процедура «Целюліт – схуднення» дозволяє вирішити цілий ряд естетичних завдань:  — ефективно впливає на целюліт, — покращує стан шкіри і роботу ендокринної системи, — сприяє схудненню, омолоджуванню, позбавленню від стресів, — виводить надлишок рідини і токсини, — покращує циркуляцію крові і лімфи, — відновлює мінеральний баланс організму, — приносить дійсне задоволення. 


Дане обгортання прекрасно поєднується з іншими процедурами по корекції фігури і в комплексі з ними дає максимальні результати.