Вакуумно-роликовий антицеллюлітнй масаж

Стегна і сідниці - це «пастка» для жирової тканини. Тому дійте грамотно! 5 аргументів на користь вакуумно-роликового масажу: приємно; ефективно; корисно; перевірено роками; підтверджено пружними гладенькими сідничками.

Замовити дзвінок

X

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовити дзвінок

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Про процедуру

Відкоригувати фігуру допоможе вакуумно-роликовий масаж. Ефект помітний вже після першого сеансу, але для стійкого результату потрібен курс. Стегна і сідниці - це «пастка» для жирової тканини. Тому дійте грамотно! 5 аргументів на користь вакуумно-роликового масажу: приємно; ефективно; корисно; перевірено роками; підтверджено пружними гладенькими сідничками.

Апаратний вакуумний масаж виконується по індивідуальній програмі, яку складає лікар.  Кількість процедур і їх параметри можуть відрізнятися залежно від вираженості проблеми,  віку, стану здоров'я, чутливості шкіри та інших чинників.

Вакуумно-роликового масаж починається з підготовки лімфатичної системи клієнта.  Потім косметолог працює з проблемними зонами за допомогою спеціальних насадок-чашок, підбираючи індивідуально тривалість, локалізацію та інтенсивність дії для кожного клієнта.  Після чого в роботу вступають роликові маніпули, які прокатують шкірну складку між двома валиками, забезпечуючи унікальну механічну дію на необхідну глибину. Курс складається в середньому з  10-15 процедур  до 3х разів на тиждень.

Існує декілька основних косметологічних методик, які покликані допомогти змінити тіло і додати йому струнких форм.  Проте, коли мова заходить про апаратну корекцію, на особливу увагу заслуговує вакуумно-роликовий масаж на апараті STARVAC. Завдяки апаратному вакуумному масажу STARVAC багато клієнтів змогли здійснити свою мрію про красиве тіло. І це не просто слова, адже саме апарат Starvac SP Оriginal є володарем ГРАН-ПРІ конкурсу Profis-pribor і визнаний кращим приладом для корекції фігури і лікування целюліту.