Ручний загальний масаж

Курс загального масажу тіла не лише поліпшить ваше самопочуття і допоможе відновити порушення в роботі різних систем організму, він приносить також приголомшливі результати для зовнішнього вигляду тіла.

Замовити дзвінок

X

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовити дзвінок

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Про процедуру

Курс загального масажу тіла не лише поліпшить ваше самопочуття і допоможе відновити порушення в роботі різних систем організму, він приносить також приголомшливі результати для зовнішнього вигляду тіла. Під час масажу тіла усуваються клітки епідермісу, що омертвіли, стимулюється видільна активність потових і сальних залоз, покращується кровопостачання і насичення тканин киснем і необхідними живильними речовинами. Як результат – шкіра набуває пружності, стає еластичнішою, м'якшою на дотик.

Перед початком курсу фахівець з масажу обов'язково розмовляє з пацієнтом, збирає анамнез, взнає його скарги і побажання, проводить огляд.  Це необхідно, щоб підібрати оптимальну методику дії і вибрати правильний підхід до конкретного клієнта.  Так, наприклад, загальний розслабляючий масаж може відрізнятися у двох різних клієнтів (техніка, прийоми, інтенсивність, тривалість певного типа дії, увага до тих або інших зон). На підставі інформації про пацієнта призначається тривалість курсу.
Безпосередньо процедура масажу проходіт в розслабляючій комфортній атмосфері. Клієнт в цей час лежить на животі, руки вільно розташовані уздовж тулуба.  Масажується спочатку спина, поперекова область, потім обробляються шия і трапецієвидні м'язи  неодмінно задіюються сідниці, тазостегнові суглоби, стегна, коліна, гомілки, сухожилля п'ят і підошви. Кінцівки масажуються по черзі, спочатку одна повністю, потім – інша. Коли масажист закінчує працювати над задньою поверхнею тіла клієнт міняє положення тіла і лягає на спину.  Починається опрацювання передньої частини тіла.  Масажується спочатку зона стоп і гомілковостопних суглобів, потім масажист переходить до гомілок і колінних суглобів, після чого опрацьовуються стегна. По закінченню масажу нижніх кінцівок масажист переходить до передньої поверхні грудної клітки і рук впливає на зону плечових суглобів і предплечий, опрацьовує променезап'ясткові суглоби і кисті з пальцями кожної руки. Завершуючим етапом є масаж живота.  Сеанс класичного масажу всього тіла повністю триває від 60 до 90 хвилин.  Остаточний час дії залежить від індивідуальних показників кожного клієнта (віку, стани здоров'я і інших).

Рекомендації фахівців  Масаж повинен проводитися на чистій шкірі, тому перед процедурою бажано прийняти теплий душ. Безпосередньо перед сеансом не можна приймати їжу, поїсти потрібно не менше чим за 1 годину до масажу.  До масажу потрібно відноситися як до важливої оздоровчої процедури і робити все можливе, щоб ефект був максимальним. Розраховуйте свій час, щоб після сеансу масажу вам не потрібно було відразу схоплюватися і бігти на роботу, ділову зустріч і тому подібне Відпочинок протягом 15-30 обов'язковий. Дуже добре, якщо цього дня після масажу не буде жодних стресових заходів.  Якщо ви відчуваєте сонливість після сеансу, необхідно трохи поспати, це підсилить оздоровчий ефект для організму. обов'язковий. Дуже добре, якщо цього дня після масажу не буде жодних стресових заходів.  Якщо ви відчуваєте сонливість після сеансу, необхідно трохи поспати, це підсилить оздоровчий ефект для організму.