Парова сауна

Тепло прискорює біохімічні процеси в тілі, що робить парову сауну одним з найпростіших і комфортніших способів виведення токсинів з організму.

Замовити дзвінок

X

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовити дзвінок

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Про процедуру

Як тільки людина потрапляє в зону високих температур, в організмі включаються механізми, що відповідають за віддачу зайвого тепла, щоб не допустити перегрівання тіла. Цей процес називається терморегуляцією. Ми посилено червоніємо, пори шкіри розширюються, виділяючи піт. Учені підрахували, що за 20-30 хвилин знаходження людини в паровій сауні може виділитися від 0,5 до 1,5 літрів поту. Тепло прискорює біохімічні процеси в тілі, що робить парову сауну одним з найпростіших і комфортніших способів виведення токсинів з організму. Під впливом вологої пари організм швидко і досить інтенсивно прогрівається. Глибоке прогрівання спалює жир, дозволяючи скинути вагу.

Тепло пом'якшує сполучну тканину м'язів і робить їх еластичнішими, від цього напруга в м'язах слабшає. З організму з потом швидше виводиться молочна кислота - побічний продукт інтенсивних фізичних навантажень. Тому попаритися після спортивного тренування дуже корисно.

Краща комбінація для бадьорості і свіжості організму - чергування інфрачервоної сауни з паровою. Поєднання пари та інфрачервоного тепла - це революційний метод термотерапії. Усередині спа-капсули створюється унікальне середовище відчуття повного комфорту і душевної гармонії.

Інфрачервона сауна чинить теплову дію завдяки своїй довжині хвилі, викликаючи глибоке прогрівання. Це суха форма пари, яка проникає на глибину 2-10 мм, і діє передусім на шкіру і на підшкірні тканини. Суха пара очищає шкіру та розтоплює жир. Парова сауна також очищає шкіру, підвищує її бактерицидні властивості, активізує обмін речовин і спалює калорії, які витрачаються на виділення поту. Інфрачервона сауна у поєднанні з паровою прекрасно підходить для контролю ваги, детоксикації організму і спалюванню калорій.
Закінчується ж процедура душем Віші. Душ Віші по своїй дії нагадує сильний дощ. Краплі води, що потрапляють на тіло спочатку мобілізують організм і приводять його в стан "бойової готовності", а потім повністю розслаблюють.
Парова сауна також проводиться як окрема процедура.