Інфрачервона сауна

Інфрачервоне випромінювання - це чинник довкілля, що діє на людський організм. Його дія обумовлена тепловим ефектом.

Замовити дзвінок

X

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовити дзвінок

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Про процедуру

Інфрачервоне випромінювання - це чинник довкілля, що діє на людський організм. Його дія обумовлена тепловим ефектом.

У інфрачервоному спектрі є область з довжинами хвиль приблизно від 7 до 14 мкм (так звана середньохвильова частина інфрачервоного діапазону). Ця частина інфрачервоного випромінювання відповідає випромінюванню самого людського тіла з максимумом на довжині хвилі близько 10 мкм. Тому будь-яке зовнішнє випромінювання з такими довжинами хвиль наш організм сприймає як "своє", поглинає його і оздоровлюється.

Це суха форма пари, яка проникає на глибину 2-10 мм, і діє передусім на шкіру і на підшкірні тканини. Суха пара очищає шкіру та розтоплює жир.

Краща комбінація для бадьорості і свіжості організму - чергування інфрачервоної сауни з паровою. Поєднання пари та інфрачервоного тепла - це революційний метод термотерапії. Усередині спа-капсули створюється унікальне середовище відчуття повного комфорту і душевної гармонії.

Інфрачервона сауна у поєднанні з паровою прекрасно підходить для контролю ваги, детоксикації організму і спалюванню калорій.
Закінчується ж процедура душем Віші. Душ Віші по своїй дії нагадує сильний дощ. Краплі води, що потрапляють на тіло спочатку мобілізують організм і приводять його в стан "бойової готовності", а потім повністю розслаблюють.

Інфрачервона сауна також проводиться як окрема процедура.