Душ Віші

Душ Віші, по своїй дії нагадує сильний дощ. Краплі води, що потрапляють на тіло спочатку мобілізують організм і приводять його в стан "бойової готовності", а потім повністю розслаблюють.

Замовити дзвінок

X

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовити дзвінок

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Про процедуру

Душ Віші, по своїй дії нагадує сильний дощ. Краплі води, що потрапляють на тіло спочатку мобілізують організм і приводять його в стан "бойової готовності", а потім повністю розслаблюють. Душ Віші також називають філіформним (від латинського filiformis - подібний до нитки). Це душ, при якому безліч теплих і дрібних ниткоподібних цівок падають на Ваше тіло у вигляді дощу.

Основними лікувальними чинниками душа Віші являються механічний і температурний. Тиск, що утворюється цівками, - слабкий. Розбиваючись об поверхню шкіри, вони утворюють зону підвищеної іонізації, сприяючи поліпшенню кисневого обміну. Механічне подразнення нервових закінчень шкіри посилює кровообіг і знімає нервову напругу. Температурний чинник - це чередування температурних режимів, що у поєднанні з тиском і кутом подання води збільшує лімфодренажний відтік, розслаблює, знімає втому, покращує сон і настрій.