Майбутні мами

У вагітних жінок завжди напоготові питання про те, які косметичні процедури можна застосовувати без побоювання, а від яких краще утриматися в очікуванні малюка. Спеціалісти нашого центру підготували такі програми догляду за шкірою, які не просто дозволяються, а рекомендуються для покращення самопочуття та зовнішності в такий відповідальний в житті жінки період.

Наш проект ділиться на дві головні частини: пренатальний та постнатальний періоди. Обидві частини розраховані так, щоб максимально підтримати здоров'я та зберегти красу майбутньої та молодої мами.

Радість очікування

В пренатальному періоді пропонуємо вам три програми. Кожна вирішує найбільш поширені потреби певного триместру вагітності. Отже, у першому триместрі спостерігається виражена потреба у зволоженні шкіри, оскільки саме у цей період відбувається перша гормональна перебудова і це одразу відображається на шкірі. У другому триместрі, оскільки починає рости животик, прикладаємо максимальних зусиль для профілактики виникнення стрій, а у третьому – знімаємо навантаження з ніг та не даємо шансів судинним малюнкам.

Мамина краса

Друга частина програми – це інтенсивні комплекси, які потужно діють в чотирьох найбільш уразливих для молодих мам напрямках. Це зневоднена шкіра, зашлакованість організму, втрачений об'єм волосся та надлишок ваги.

Вартість

Зазвичай косметологічні процедури дають найкращий результат в сукупності одна з іншою. Кожна наша косметологічна програма для майбутніх і молодих мам складається з чотирьох процедур, які, підсилюючи ефект одна одної, дозволяють досягти бажаних результатів в короткі строки. А по відчуттях - це цілий ритуал задоволення. Вартість таких програм також приємна, оскільки процедури зібрані в комплекси, коштують на 25% нижче від їх стандартної ціни.